Informacje ogólne

Data wydarzenia

28 / 06 / 2017

Lokalizacja

Grand Hotel Boutique

ul. ks. Feliksa Dymnickiego 1a, Rzeszów

Zapraszamy do udziału w konferencji pt. "Zintegrowany system zarządzania – rozwiązania IT wspierające rozwój i bezpieczeństwo  firmy", poświęconej rozwiązaniom informatycznym wspierającym zarządzanie procesami zachodzącymi w każdej organizacji.

Tematyka poruszana na konferencji skupi się wokół oprogramowania przeznaczonego dla segmentu MŚP o różnorodnym profilu działalności ale z ukierunkowaniem na branżę produkcyjną. W programie konferencji przewidzieliśmy między innymi wykłady oraz prezentacje poświęcone takim zagadnieniom jak: optymalizacja procesów administracyjno- biznesowych, branżowe rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie firmą.

Konferencja adresowana jest do osób decyzyjnych w szczególności: właścicieli, zarządów oraz osób decyzyjnych z przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego (w szczególności: Dyrektorów Handlowych, IT, Produkcji czy Zakupów i Finansów).

Jesteśmy przekonani, że udział w konferencji da Państwu możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie rozwiązań IT wspierających funkcjonowanie firmy.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy do 22.06.2017 r. Zapraszamy do zapoznania się z treścią agendy oraz rejestracji.

Kontakt

OPTeam S.A.

36-002 Jasionka
Tajęcina 113

 

tel. +48 17 859 68 04, +48 17 859 68 56
email: marketing@opteam.pl