Informacje ogólne

Data wydarzenia

16 / 09 / 2020

Lokalizacja

Online

Platforma Microsoft Teams

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze "Zakupy ŚT, WNiP, SaaS w projektach zintegrowanych PO WER EFS", który odbędzie się w środę 16 września 2020 r.

Tematyka spotkania, które poprowadzi m. in. Sonia Szczepańska-Brand (S&B Consulting), obejmie zagadnienia dotyczące: 

  • optymalnego zakupu i rozliczania w uczelnianych projektach PO WER EFS (w szczególności w projektach zintegrowanych);
  • wydatków związanych ze środkami trwałymi ŚT (np. sprzęt), wartościami niematerialnymi i prawnymi WNiP (np. licencja) oraz usługami informatycznymi w modelu Software as a Service SaaS (np. oprogramowanie, które nie jest instalowane u beneficjenta).

Powyższe kwestie zostaną uzupełnione prezentacją rozwiązań IT. Maciej Stanisławczyk opowie o chmurze prywatnej dla EDU oraz dedykowanych rozwiązanych dla szkół wyższych dostępnych w modelu klasycznym, SaaS oraz mieszanym.

UWAGA: Tematyka webinaru adresowana jest do przedstawicieli publicznych i niepublicznych szkół wyższych.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku przekroczenia limitu miejsc, udział w webinarze będzie mogła wziąć jedna osoba z danej uczelni.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do poniedziałku 14 września br. Link do spotkania przekażemy zarejestrowanym uczestnikom we wtorek 15 września.

Zapraszamy do zarejestrowania swojego udziału za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej.

Uprzejmie informujemy, że przewidziany limit miejsc został przekroczony. Mając na uwadze komfort uczestników oraz prelegentów, zdecydowaliśmy o zamknięciu rejestracji.

Kontakt

OPTeam SA

36-002 Jasionka

Tajęcina 113

Osoba upoważniona do kontaktu

Anna Głaz-Marć

 

Zobacz również
OPTeam SA