Informacje ogólne

Data konferencji

29 / 10 / 2020

Lokalizacja

Online

Platforma Microsoft Teams

Szanowni Państwo,

w imieniu własnym oraz firmy HPE, zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze „Business continuity, czyli nieprzerwane połączenie z siecią firmową dzięki rozwiązaniom HPE Aruba Networks”.

Prezentacja online odbędzie się w czwartek 29 października o godzinie 11:00.

Podczas spotkania zaprezentujemy rozwiązania VPN oparte o punkty dostępowe Aruba i chmurowy system zarządzania Aruba Central. Opowiemy o nowoczesnym podejściu do zarządzania i tworzenia bezpiecznych sieci VPN na potrzeby oddziałów firmy i pracy w trybie home-office.

Zapraszamy do zarejestrowania swojego udziału za pośrednictwem formularza dostępnego poniżej.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do wtorku 27.10.2020 r.

Link do spotkania przekażemy zarejestrowanym uczestnikom w środę 28.10.2020 r.

Zarejestruj się

Agenda

Drukuj
Czwartek 29.10.2020 r.

11:00 - 12:00

Czas trwania webinaru.

Partnerzy

Rejestracja

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tj. Ogólne Rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  OPTeam S.A, Tajęcina 113, 36-002 Jasionka, adres email: odo@opteam.pl
  2. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Artur Resler tel. 17/ 86 72 120; adres: OPTeam S.A., Tajęcina 113, 36-002 Jasionka; mail: odo@opteam.pl.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie uzyskanej zgody (art. 6 ust.1 a. ww. Rozporządzenia) w celu przeprowadzenia rejestracji i udziału w webinarze, otrzymywania informacji dotyczących webinaru, jak również handlowych i marketingowych w formie elektronicznej oraz Państwa dane: imię, nazwisko, stanowisko, adres mailowy, nazwa instytucji i jej adres będą udostępnione Partnerom webinaru w celu realizacji programu konferencji oraz działań związanych z rozliczeniem działania.
  4. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania.
  5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora  dostępu do swoich  danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo  do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
  6. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do celu do którego zostało zebrane.
  8. Pani/Pana dane nie będą poddawane profilowaniu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez OPTeam dla potrzeb organizacyjnych i promocyjnych zgodnie z załączoną informacją.

*pola obowiązkowe

Kontakt

OPTeam SA

36-002 Jasionka

Tajęcina 113

Osoba upoważniona do kontaktu

Anna Głaz-Marć

 

Zobacz również
OPTeam S.A.