Informacje ogólne

Data konferencji

28 / 10 / 2020

Lokalizacja

Online

Platforma Microsoft Teams

Szanowni Państwo,

w imieniu własnym oraz firmy HPE, zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze „Jak platforma analizy predykcyjnej Infosight wpływa na prawidłowe działanie systemów HPE oraz najnowszej macierzy dyskowej HPE Primera”. Prezentacja online odbędzie się w środę 28 października o godzinie 11.00.

Webinar podzielony zostanie na dwa moduły tematyczne.

Moduł 1. Rola platformy HPE InfoSight w zwiększeniu poziomu dostępności do danych.

 • Jak ochronić centrum danych przed awarią?
 • Czy można przewidzieć awarię w centrum danych?
 • Jak korzystając z doświadczeń innych, zwiększyć poziom dostępności swoich danych?
 • Czy istnieją sprawdzone w praktyce systemy rozwiązujące problemy?


Moduł 2. HPE Primera – nowa jakość storage na rynku dzięki połączeniu 100% niezawodności macierzy i jej unikalnych technologii ze sztuczną inteligencją.

 • Czy istnieje niezawodna macierz do przechowywania danych dla aplikacji krytycznych?
 • Jak nowoczesna architektura chroni inwestycję?
 • Czy w dobie braków kadrowych w obszarze IT można mieć takie rozwiązanie?

Zapraszamy do zarejestrowania swojego udziału za pośrednictwem formularza dostępnego poniżej. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 26.10.20 r.

Link do spotkania udostępnimy zarejestrowanym uczestnikom we wtorek 27.10.2020 r.

Zarejestruj się

Agenda

Drukuj
Środa 28.10.2020 r.

11:00 - 12:00

Czas trwania webinaru.

Partnerzy

Rejestracja

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tj. Ogólne Rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE.L 2016 Nr 119, str. 1) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  OPTeam S.A, Tajęcina 113, 36-002 Jasionka, adres email: odo@opteam.pl
 2. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: Artur Resler tel. 17/ 86 72 120; adres: OPTeam S.A., Tajęcina 113, 36-002 Jasionka; mail: odo@opteam.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie uzyskanej zgody (art. 6 ust.1 a. ww. Rozporządzenia) w celu przeprowadzenia rejestracji i udziału w webinarze, otrzymywania informacji dotyczących webinaru, jak również handlowych i marketingowych w formie elektronicznej oraz Państwa dane: imię, nazwisko, stanowisko, adres mailowy, nazwa instytucji i jej adres będą udostępnione Partnerom webinaru w celu realizacji programu konferencji oraz działań związanych z rozliczeniem działania.
 4. Niniejsze dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora  dostępu do swoich  danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania  oraz prawo  do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych.
 6. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do celu do którego zostało zebrane.
 8. Pani/Pana dane nie będą poddawane profilowaniu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez OPTeam dla potrzeb organizacyjnych i promocyjnych zgodnie z załączoną informacją.

*pola obowiązkowe

Kontakt

OPTeam SA

36-002 Jasionka

Tajęcina 113

Osoba upoważniona do kontaktu

Anna Głaz-Marć