Informacje ogólne

Data wydarzenia

27 / 05 / 2020

Lokalizacja

Online

Platforma Microsoft Teams

Obecna sytuacja wymusiła na osobach prowadzących działalność handlową nowe podejście do zarządzania firmą i do jej rozwoju. Klienci coraz chętniej korzystają ze sklepów online, poszukując potrzebnych produktów i usług, przez co rynek e-handlu stał się ważniejszy niż kiedykolwiek. Decyzja o przeniesieniu sprzedaży do internetu to dla firm szansa na rozwój dzięki możliwości dotarcia z ofertą do jeszcze większej liczby klientów - bez ograniczeń lokalizacyjnych i czasowych.

O tym, jak rozpocząć sprzedaż w internecie i jakie rozwiązania IT mogą w tym pomóc, opowiemy podczas bezpłatnego webinaru, na który zapraszamy 27 maja 2020 r. o godzinie 10:00. Podczas spotkania przedstawimy rozwiązania umożliwiające prowadzenie wielokanałowej sprzedaży ukierunkowanej zarówno na klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Program webinaru

  • Comarch e-sklep - oprogramowanie do prowadzenia własnego sklepu internetowego w pełni integrujące się z systemami Comarch ERP.
  • Platforma Comarch B2B - narzędzie wspierające sprzedaż internetową do firm.
  • Comarch Mobile Sprzedaż - aplikacja wspierająca obsługę procesu sprzedaży od przyjęcia zamówienia, aż po jego szybką realizację.

Tematyka prezentacji skierowana jest do osób zainteresowanych poszerzeniem działalności swojej firmy o rynek e-commerce i do tych, którzy chcą w tym obszarze jeszcze bardziej się rozwijać.

Zapraszamy do zarejestrowania swojego udziału za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej. Na Państwa zgłoszenia czekamy do poniedziałku 25.05.2020 r. Link do spotkania przekażemy zarejestrowanym uczestnikom we wtorek 26.05.2020 r.

Kontakt

OPTeam SA

36-002 Jasionka

Tajęcina 113

Osoba upoważniona do kontaktu

Anna Głaz-Marć

 

Zobacz również
OPTeam SA