Informacje ogólne

Data wydarzenia

11 / 02 / 2021

Lokalizacja

MS Teams

Online

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że limit dostępnych miejsc na szkolenie został wyczerpany. Już dzisiaj zapraszamy na kolejne szkolenie o szczegółach, którego poinformujemy wkrótce.

Zachęcamy do śledzenia strony konferencje.opteam.pl oraz naszych profili w mediach społecznościowych.

Pozdrawiamy

Zespół OPTeam S.A.

***

OPTeam i Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu online „Umowy licencyjne. O czym pamiętać w negocjacjach”, które odbędzie się 11 lutego bieżącego roku.

Szkolenie poprowadzi dr inż. Gabriela Konopka-Cupiał, Dyrektor CTT CITTRU.

Celem szkolenia jest przedstawienie listy spraw koniecznych do uregulowania w umowie licencyjnej  dotyczącej własności intelektualnej należącej do uczelni. W trakcie szkolenia uwaga zostanie zwrócona na te aspekty umowy, które mają związek z szeroko rozumianym bezpieczeństwem uczelni i twórców, w tym gwarancje, wynalazki zależne i pokrewne, zakazy konkurencji itp. Podczas szkolenia wskazane zostaną również rozwiązania dotyczące kształtowania opłat licencyjnych, opcji wykupu praw majątkowych i inne, które sprzyjają znalezieniu rozwiązań typu win-win dla obu stron kontraktu.   

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli Centrów Transferu Technologii i spółek celowych, zarówno do osób rozpoczynających pracę w transferze technologii, jaki i tych ze stażem w tym zakresie.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona (do 30 osób), a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo udziału w szkoleniu mają osoby, które nie uczestniczyły w wydarzeniu pn.
"Komercjalizacja pośrednia. Wybrane zagadnienia praktyczne w warunkach polskich uczelni." W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 2 osoby z jednej jednostki.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do środy 3 lutego bieżącego roku. W przypadku osiągnięcia zakładanego limitu miejsc organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rejestracji.

Link do spotkania przekażemy osobom zarejestrowanym w środę 10 lutego.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą i rejestracji.

Kontakt

OPTeam SA

Tajęcina 113

36-002 Jasionka

Osoba upoważniona do kontaktu - Anna Głaz-Marć