Informacje ogólne

Data wydarzenia

27 / 05 / 2021

Lokalizacja

MS Teams

Online

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że limit dostępnych miejsc na szkolenie został wyczerpany.

Zachęcamy do śledzenia strony konferencje.opteam.pl oraz naszych profili w mediach społecznościowych.

Pozdrawiamy
Zespół OPTeam S.A.

OPTeam i Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii zapraszają
do udziału w bezpłatnym szkoleniu online Czy warto znać podstawy wyceny technologii (WNiP)?, które odbędzie się 27 maja bieżącego roku.

Szkolenie poprowadzi dr inż. Tomasz Marciniszyn, Ekspert ds. Transferu Technologii, Krakowskie Centrum Innowacyjnych Technologii INNOAGH Sp. z o. o.,  WCTT Politechniki Wrocławskiej.

Podczas webinarium zostanie poruszony temat zasadności jak i momentu przeprowadzania wyceny w procesie transferu technologii oraz podstaw metod wycen, w tym przygotowania niezbędnych danych.

Wydarzenie skierowane jest do brokerów technologii, w tym pracowników centrów transferu technologii, spółek celowych wspierających komercjalizację uczelnianych wyników badań naukowych i prac rozwojowych oraz dla osób zajmujących się szeroko pojętą przedsiębiorczością, którzy związani są z transferem wiedzy i technologii.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona (do 30 osób), a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 2 osoby z jednej jednostki.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do wtorku 25 maja bieżącego roku. W przypadku osiągnięcia zakładanego limitu miejsc organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rejestracji.

Link do spotkania przekażemy osobom zarejestrowanym w środę 26 maja.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą i do rejestracji.

Kontakt

OPTeam S.A.
Tajęcina 113
36-002 Jasionka
Osoba upoważniona do kontaktu - Grzegorz Kierner

tel. +48 606 970 802
email: gkierner@opteam.pl