Informacje ogólne

Data wydarzenia

12 / 04 / 2018

Lokalizacja

Ibis Styles Warszawa City

ul. Grzybowska 43, Warszawa

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym seminarium, które odbędzie się w dniu 12.04.2018 r. w Ibis Styles Warszawa City.

Ransomware stał się idealnym narzędziem w rękach współczesnych przestępców. Jest trudny do wykrycia, bardzo skuteczny i niemal niemożliwy do powstrzymania. Ta kombinacja powoduje, że coraz więcej grup przestępczych zarabia ogromne sumy pisząc i propagując kampanie typu Ransomware.

W trakcie spotkania dowiesz się dlaczego Ransomware jest tak groźną bronią w rękach przestępców, jak działa oraz w jaki sposób przestępcy z niego korzystają. Przede wszystkim jednak pokażemy Ci, że nie jesteś bezbronny w walce z tego typu zagrożeniami. Dzięki rozwiązaniom Check Point Sandblast możesz być znowu o krok przed przestępcami. W trakcie naszego spotkania pokażemy Ci jak Check Point jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo Twoim dokumentom, jak może wyglądać przykładowa infrastruktura AntiRansomware oraz jak wdrożyć ją szybko i skutecznie w Twojej firmie.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy: inżynierów, architektów rozwiązań, administratorów oraz kierowników działów IT.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy do 06.04.2018 r.

Kontakt

OPTeam SA

Tajęcina 113

36-002 Jasionka

Osoba upoważniona do kontaktu

Anna Głaz-Marć

tel. +48 17 859 68 04
email: amarc@opteam.pl

Zobacz również
OPTeam SA