Informacje ogólne

Data wydarzenia

26 / 04 / 2016

Lokalizacja

Hotel Rzeszów ****

Al. J. Piłsudskiego 44, Rzeszów

Uprzejmie informujemy, że limit miejsc na wydarzenie został wyczerpany. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji prosimy o taką informację na adres awojcik@opteam.pl W przypadku rezygnacji któregoś z uczestników skontaktujemy się z osobami z listy rezerwowej.

W imieniu własnym oraz naszych Partnerów Biznesowych serdecznie zapraszamy do udziału w  konferencji z cyklu „POMYSŁ– FINANSOWANIE – REALIZACJA”, której tematem przewodnim będą „Publiczne e-usługi kluczem do rozwoju społeczeństwa informacyjnego”. Konferencja odbędzie się 26 kwietnia 2016 r. w Hotelu Rzeszów. Wydarzenie skierowane jest do osób decyzyjnych z sektora administracji publicznej.

Rosnąca rola dwukierunkowej wymiany informacji w Internecie sprawia, że wdrażanie funkcjonalnych i zintegrowanych rozwiązań intranetowych i internetowych staje się jednym z priorytetów nowoczesnych instytucji. Konferencja przybliży szanse, jakie niesie ze sobą wprowadzenie e-usług w sektorze administracji publicznej. Zaproszeni eksperci w rzetelny sposób omówią sposoby wykorzystania e-usług, kwestie związane z ich bezpieczeństwem, a także przykłady ich zastosowań. Całość uzupełni prelekcja poświęcona źródłom finansowania inwestycji ze środków unijnych.
Zapraszamy do zapoznania się  z agendą wydarzenia oraz rejestracji. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia 2016 r.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy poinformować o tym, że druga część konferencji „POMYSŁ– FINANSOWANIE – REALIZACJA”, na którą również serdecznie zapraszamy, odbędzie się 14 czerwca 2016 r. Tematyka drugiej części konferencji będzie dotyczyć rozwiązań sprzętowych i oprogramowania dla sektora administracji publicznej.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Kontakt

OPTeam SA

Tajęcina 113

36-002 Jasionka

tel. +48 17 859 68 04
email: marketing@opteam.pl; amarc@opteam.pl

Zobacz również
OPTeam SA