Informacje ogólne

Data wydarzenia

19 / 02 / 2019

Lokalizacja

Tiffi Boutique Hotel

ul. Żeglarska 7, 10-160 Olsztyn

W imieniu własnym oraz Partnerów Biznesowych serdecznie Państwa zapraszamy do uczestnictwa w konferencji, która odbędzie się 19 lutego 2019 r. w Hotelu Tiffi Boutique. Temat spotkania to „Cyfryzacja i nowe kanały komunikacji. O jakości e-usług w administracji publicznej”.

Rozwój technologii informatycznych i internetowych powoduje wzrost znaczenia dwukierunkowej wymiany informacji. Świadomi tego obywatele oczekują od administracji publicznej zmiany w podejściu do komunikacji, która odbywałaby się nie tylko w sposób analogowy, ale też z uwzględnieniem kanałów cyfrowych.

Jak sprostać oczekiwaniom współczesnego społeczeństwa? Jak usprawnić wymianę informacji między urzędem i obywatelem? Jak wdrożyć e-usługi i jak zadbać o ich bezpieczeństwo? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielą prelegenci konferencji, którzy szczegółowo omówią najważniejsze zagadnienia związane z pojęciem e-administracji. Podpowiedzą rozwiązania sprzętowe i przedstawią trendy związane z Data Center. Podsumowaniem prelekcji będą przykłady praktycznych zastosowań omawianych rozwiązań w jednostkach administracji publicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą wydarzenia i uczestnictwa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 14 lutego 2019 roku.

Kontakt

OPTeam SA

36-002 Jasionka

Tajęcina 113

Osoba upoważniona do kontaktu

Anna Głaz-Marć

 

tel. +48 17 867 21 00
email: amarc@opteam.pl