Informacje ogólne

Data wydarzenia

24 / 04 / 2017

Lokalizacja

andel's by Vienna House Cracow

ul. Pawia 3, 31-154 Kraków

OPTeam SA wraz z partnerami zaprasza na warsztaty „Nowa jakość zarządzania dokumentacją oraz procesami na uczelni”, które odbędą się 24 kwietnia 2017 r. w  andel's by Vienna House Cracow w Krakowie.

Chęć udziału w spotkaniu zadeklarowali przedstawiciele kadry zarządzającej krakowskich uczelni wyższych w osobach: Kanclerzy, Kwestorów oraz Pełnomocników rektora ds. informatyzacji.

W pierwszej części warsztatów, uczestnicy będą mieli okazję poznać rewolucyjne podejście do zarządzania uczelnią, dzięki wdrożeniu profesjonalnego narzędzia do obiegu dokumentów oraz zarządzania procesami. Następnie eksperci WEBCON opowiedzą jak właściwe przygotować uczelnię i pracowników do wdrożenia obiegu dokumentów, aby zakończyło się to sukcesem.

Część warsztatową zakończy pokaz praktyczny, podczas którego przedstawimy Państwu, jak szybko i sprawnie zaprojektować w systemie dowolny proces z działalności uczelni.

Partnerami wydarzenia są firmy Konica Minolta i Webcon.

Z uwagi na fakt, iż konwencja tego  wydarzenia to warsztaty dyskusyjne liczba miejsc ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Uczestników prosimy o potwierdzenie obecności poprzez wypełnienie formularza rejestracji do końca dnia 20.04.2017 r.

Kontakt

OPTeam S.A.

36-002 Jasionka
Tajęcina 113

 

tel. +48 17 859 68 04, +48 17 859 68 56
email: marketing@opteam.pl