Informacje ogólne

Data wydarzenia

11 / 12 / 2020

Lokalizacja

MS Teams

Online

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że limit dostępnych miejsc na szkolenie został wyczerpany. Już dzisiaj zapraszamy na kolejne szkolenie o szczegółach, którego poinformujemy wkrótce.

Zachęcamy do śledzenia strony konferencje.opteam.pl oraz naszych profili w mediach społecznościowych.

Pozdrawiamy

Zespół OPTeam S.A.

***

OPTeam SA i Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu online „Komercjalizacja pośrednia. Wybrane zagadnienia praktyczne w warunkach polskich uczelni”, które odbędzie się 11 grudnia bieżącego roku.

Szkolenie poprowadzą trenerzy z INNOAGH, Dr inż. Dominik Kowal oraz Mec. Marta Małasiewicz, Radca prawny i Doradca podatkowy.

Eksperci omówią wybrane zagadnienia z zakresu komercjalizacji pośredniej w warunkach polskich uczelni wyższych. W pierwszej części omówione zostaną modele zawiązywania spółek spin-off z uwzględnieniem wybranych aspektów ich kreacji i powoływania. W drugiej części przedstawione zostaną fundamentalne założenia formalno-prawne, jakie należy wziąć pod uwagę przy planowaniu, podejmowaniu decyzji oraz realizacji projektów prowadzonych w ramach spin-off polskich uczelni.

Celem szkolenia w tym obszarze będzie zwrócenie uwagi jego uczestników na standardy rynkowe oraz podstawowe możliwości i ryzyka związane z uczestnictwem w projektach realizowanych w ramach struktur polskich uczelni oraz z wykorzystaniem finansowania zewnętrznego.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli Centów Transferu Technologii i spółek celowych. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona (do 30 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. W szkoleniu udział może wziąć maksymalnie 2 osoby z jednej jednostki. O zakwalifikowaniu się do udziału w szkoleniu poinformujemy mailowo po zakończeniu rejestracji.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do poniedziałku 7 grudnia bieżącego roku.
Link do spotkania przekażemy osobom zarejestrowanym w czwartek 10 grudnia.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą i rejestracji.

Kontakt

OPTeam SA

Tajęcina 113

36-002 Jasionka

Osoba upoważniona do kontaktu - Anna Głaz-Marć

tel. +48 17 859 68 04
email: amarc@opteam.pl

Zobacz również
OPTeam SA