Informacje ogólne

Data wydarzenia

21 / 03 / 2018

Lokalizacja

Novotel Katowice Centrum

al. Roździeńskiego 16, Katowice

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji, która odbędzie się w dniu 21.03.2018 r. w Hotelu Novotel Katowice Centrum.

Na wrzesień bieżącego roku zaplanowany jest start konkursu w ramach RPO Województwa Śląskiego, działanie 3.3 "Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej", skierowanego do sektora MŚP. To niewątpliwie okazja mobilizująca przedsiębiorców zainteresowanych wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O dofinansowanie mogą aplikować mikroprzedsiębiorstwa oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Wydatki kwalifikowane to zakup sprzętu informatycznego, zakup licencji i oprogramowania, prace wdrożeniowe, szkolenia.

W trakcie konferencji nasi eksperci przedstawią Państwu typy projektów, jakie można objąć dofinansowaniem, omówią korzyści, jakie się z tym wiążą oraz przedstawią praktyczne sposoby pozyskiwania środków na sfinansowanie projektów związanych z wdrożeniem IT w Państwa firmie.

Bazując na przykładach zakończonych projektów zrealizowanych przez OPTeam dla obsługiwanych firm udowodnimy, że praktycznie każde przedsiębiorstwo może ubiegać się o dotacje na inwestycje w IT.

Konferencja skierowana jest w szczególności do osób decyzyjnych w zakresie finansowania inwestycji IT (kadry zarządzającej firmami z sektora MŚP, właścicieli firm, dyrektorów działów IT).

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy do 15.03.2018 r.

Kontakt

OPTeam SA

Tajęcina 113

36-002 Jasionka

tel. +48 17 859 68 04
email: amarc@opteam.pl

Zobacz również
OPTeam SA