O Wydarzeniu

Data konferencji

21 / 06 / 2018

Lokalizacja

Courtyard by Marriott Katowice City Center

Uniwersytecka 13, Katowice

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji, która odbędzie się w dniu 21.06.2018 r. w Marriott Katowice City Center.

Na wrzesień bieżącego roku zaplanowany jest start konkursu w ramach RPO Województwa Śląskiego, działanie 3.3 "Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej", skierowanego do sektora MŚP. To niewątpliwie okazja mobilizująca przedsiębiorców zainteresowanych wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych. O dofinansowanie mogą aplikować mikroprzedsiębiorstwa oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Wydatki kwalifikowane to zakup sprzętu informatycznego, zakup licencji i oprogramowania, prace wdrożeniowe, szkolenia.

W trakcie konferencji nasi eksperci przedstawią Państwu typy projektów, jakie można objąć dofinansowaniem, omówią korzyści, jakie się z tym wiążą oraz przedstawią praktyczne sposoby pozyskiwania środków na sfinansowanie projektów związanych z wdrożeniem IT w Państwa firmie.

Bazując na przykładach zakończonych projektów zrealizowanych przez OPTeam dla obsługiwanych firm udowodnimy, że praktycznie każde przedsiębiorstwo może ubiegać się o dotacje na inwestycje w IT.

Konferencja skierowana jest w szczególności do osób decyzyjnych w zakresie finansowania inwestycji IT (kadry zarządzającej firmami z sektora MŚP, właścicieli firm, dyrektorów działów IT).

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy do 13.06.2018 r.

Pokaż więcej
Pokaż mniej
Zarejestruj się

Agenda

Drukuj
Czwartek 21.06.2018 r.

09:30

Rejestracja przy porannej kawie.

10:00

Rozpoczęcie konferencji. Powitanie uczestników. Michał Tokarski OPTeam SA.

10:15

Skuteczne zarządzanie zasobami firmy czyli jak nowoczesny ERP pomaga w podejmowaniu trafnych decyzji. Łukasz Szul OPTeam SA.

W trakcie prezentacji opowiemy jak dobrać właściwy informatyczny system do zarządzania przedsiębiorstwem (ERP) do potrzeb danej firmy. Na podstawie doświadczeń naszych klientów opowiemy jak rozwiązania ERP wpływają na zarządzanie, podejmowanie trafnych decyzji oraz na rozwój przedsiębiorstwa. Skupimy się przede wszystkim na obszarach Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych, poruszymy także zagadnienia związane z elektroniczną wymianą danych oraz analizami controllingowymi.

10:50

Efektywne i bezpieczne zarządzanie oraz kierowanie przepływem informacji w firmie. Michał Tokarski, OPTeam SA.

Nowoczesny WORKFLOW. Obsługa kluczowych procesów biznesowych. Korzyści z wdrożenia na przykładzie obiegu dokumentów. Elektroniczny obieg dokumentów jest rozwiązaniem pozwalającym na efektywne zarządzanie informacją i kluczowymi procesami w przedsiębiorstwach. Pozwala na sprawną obsługę firmy oraz ujednolicenie i uporządkowanie działań biznesowych. Na konferencji zaprezentujemy Państwu przykład elektronicznego obiegu dokumentów w oparciu o wybrane procesy. Case study: Umowa – czy wiem, co podpisuję? Szewc bez butów nie chodzi - jak to działa u nas? Proces akceptacji umowy w OPTeam SA.

11:30

Przerwa kawowa.

12:00

Jak pozyskać dofinansowanie czyli praktyczne podejście do realizacji Twojej inwestycji IT. Izabela Dylewska, Dariusz Pawłowski, OPTeam SA.

W tym bloku podpowiemy gdzie szukać środków na finansowanie rozwiązań IT. Nasi eksperci podzielą się informacjami nt. konkursów dedykowanych mikro, małym i średnim przedsiębiorcom na terenie województwa śląskiego.

12:30

Strefa eksperta – od pomysłu do wykreowanego procesu. Indywidualne konsultacje.

13:15

Obiad.

14:00

Zakończenie konferencji.

Partnerzy

Rejestracja

Administratorem danych osobowych jest OPTeam S.A. z siedzibą Tajęcina 113, 36-002 Jasionka. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. 2016 poz. 677) w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu umożliwienia udziału w wydarzeniu. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane: imię, nazwisko, nazwa instytucji będą udostępnione Partnerom konferencji tylko w celu realizacji programu konferencji.

Wysyłając wypełniony formularz użytkownik zgadza się na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących wydarzenia, w formie elektronicznej od OPTeam S.A. z siedzibą Tajęcina 113, 36-002 Jasionka, na podany powyżej adres e-mail oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych OPTeam S.A. na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. poz. 1219).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez OPTeam dla potrzeb organizacyjnych i promocyjnych.

*pola obowiązkowe

Lokalizacja

Courtyard by Marriott Katowice City Center
Uniwersytecka 13, Katowice
tel. +48 32 438 93 50

Kontakt

OPTeam SA

Tajęcina 113

36-002 Jasionka

Osoba upoważniona do kontaktu

Anna Głaz-Marć

 

 

tel. +48 17 859 68 04
email: amarc@opteam.pl