Informacje ogólne

Data wydarzenia

14 / 06 / 2016

Lokalizacja

Hotel Rzeszów ****

Al. J. Piłsudskiego 44, Rzeszów

Uprzejmie informujemy, że limit miejsc na konferencję został wyczerpany. Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu prosimy o taką informację na adres awojcik@opteam.pl

 

W imieniu własnym oraz naszych Partnerów Biznesowych serdecznie zapraszamy do udziału w  konferencji „IT trendy A.D. 2016 dla Podkarpacia. Systemy wysokodostępne i dobrze zabezpieczone dla instytucji i biznesu".

W trakcie wydarzenia omówione zostaną rozwiązania dla firm i instytucji związane z zapewnieniem bezpieczeństwa informacji pod kątem jej dostępności oraz narzędzia wspierające ciągłość działania na wypadek awarii, błędów obsługi czy sytuacji nadzwyczajnych. Uczestnicy konferencji zapoznają się również z rozwiązaniami przechowywania, migracji, wirtualizacji i backupu danych w środowiskach wymagających wysokiej dostępności. Przeprowadzone przez ekspertów pokazy na żywo wskażą korzyści płynące ze stosowania najnowszych technologii w biznesie. Partnerami technicznymi spotkania są Microsoft, Fujitsu oraz Veeam.

Konferencja jest adresowana do działów IT, działów zakupów małych i średnich przedsiębiorstw oraz administracji publicznej. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą wydarzenia oraz rejestracji. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 8 czerwca 2016 r.

 

Kontakt

OPTeam SA
Tajęcina 113
36-002 Jasionka

tel. +48 17 859 68 04
email: marketing@opteam.pl; amarc@opteam.pl