Informacje ogólne

Data wydarzenia

19 / 10 / 2016

Lokalizacja

Hotel Rzeszów ****

Al. J. Piłsudskiego 44, Rzeszów

Uprzejmie informujemy, że limit miejsc na wydarzenie został wyczerpany.

Najlepszym sposobem na ograniczenie ryzyka jest zastosowanie segmentacji sieci opartej na politykach. Ta strategia wymaga konsekwentnego egzekwowania polityk poprzez wdrożenie optymalnych firewalli w całej sieci. Firma Fortinet oferuje najszerszy wybór w branży firewalli z linią produktów FortiGate od dużych do małych urządzeń fizycznych oraz wirtualnych w zależności od specyficznych potrzeb każdego segmentu sieci. Wdrożenie spójnej strategii staje się łatwe, ponieważ każdy FortiGate jest oparty na tym samym systemie operacyjnym i jest obsługiwany przez ten sam interfejs użytkownika – dostarczony przez FortiOS.

Każda organizacja musi mieć wgląd do ruchu sieciowego bazując na identyfikacji zagrożeń, aplikacji, użytkowników i specyfiki działania w połączeniu z możliwością szybkiego i prostego ustawienia polityk dla różnych segmentów sieci. Zintegrowana i zautomatyzowana ochrona przed zagrożeniami oraz inne moduły bezpieczeństwa nowej generacji skracają czas pomiędzy wykryciem zagrożenia a jego ograniczeniem, co zmniejsza szanse na naruszenie danych.

Fortinet dostarcza rozwiązania bezpieczeństwa sieci poprzez szereg zintegrowanych produktów, które wykazują się wysoką skutecznością i wydajnością. Natomiast FortiOS zarządza wszystkimi usługami bezpieczeństwa w FortiGate w tym kontrolę aplikacji, zapobieganie włamaniom (IPS/IDS), filtrowanie stron WWW, ochronę antywirusową, zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami oraz analizę ruchu szyfrowanego SSL co zostanie zaprezentowane na warsztatach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach, które odbędą się w dniu 19.10.2016 w Hotelu Rzeszów.  Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.  Na zgłoszenia czekamy do 12.10.2016.

WAŻNA INFORMACJA - każdy uczestnik warsztatów powinien pojawić się z własnym laptopem.

Kontakt

OPTeam SA
Tajęcina 113
36-002 Jasionka

tel. +48 17 859 68 04
email: marketing@opteam.pl