Informacje ogólne

Data wydarzenia

12 / 05 / 2016

Lokalizacja

Hotel Rzeszów ****

Al. J. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów

Uprzejmie informujemy, że limit miejsc na wydarzenie został wyczerpany. Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach prosimy o taką informację na adres wsiorek@opteam.pl

Zapraszamy do udziału w warsztatach technicznych pt. „Efektywne zabezpieczenie przed zaawansowanymi atakami zagrażającymi bezpieczeństwu systemów sieciowych - Cisco ASA z usługami Firepower”.

Podejmowana podczas warsztatów tematyka będzie dotyczyć wyrafinowanych ataków na systemy sieciowe, bez względu na ich wielkość. Poznaj innowacyjne podejście do kwestii bezpieczeństwa skoncentrowane na ochronie przedsiębiorstwa przed zagrożeniami i atakami. Wykorzystaj zaporę nowej generacji (NGFW), która zawiera kluczowe funkcje takie jak: możliwość zapobiegania włamaniom nowej generacji (NGIPS), zaawansowaną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem (AMP), szczegółowy wgląd w działanie i kontrolę aplikacji (AVC) i wiele, wiele innych.

Warsztaty poświęcone będą rozwiązaniom Cisco ASA z usługami Firepower. Uczestnicy warsztatów będą mogli pod okiem inżyniera konfigurować ASA według przygotowanego skryptu. Po ich zakończeniu uczestnicy mogą otrzymać do przetestowania urządzenie ASA5506 wraz z opcją pomocy technicznej.

Wydarzenie adresowane jest do osób decyzyjnych z obszaru IT, a także do informatyków, którzy będą mogli poznać rozwiązanie i nauczyć się konfigurować konkretne urządzenie. Jesteśmy przekonani, że udział w warsztatach pozwoli Państwu na poszerzenie swojej wiedzy w zakresie rozwiązań IT wspierających bezpieczeństwo organizacji.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapraszamy do zapoznania się z agendą i rejestracji. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy do 06.05.2016 r.

Kontakt

OPTeam SA

Tajęcina 113

36-002 Jasionka

tel. +48 17 859 68 04
email: marketing@opteam.pl; amarc@opteam.pl