Informacje ogólne

Data wydarzenia

16 / 05 / 2018

Lokalizacja

Centrum Kongresowe Targi Kielce SA

ul. Zakładowa 1, Kielce

Firma OPTeam SA wraz z VIVE Biznes Sp. z o.o., zapraszają partnerów oraz członków Projektu BIZNES1000 do udziału w śniadaniu biznesowym, które odbędzie się w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

W trakcie spotkania skupimy się na tematyce TRANSFORMACJI CYFROWEJ w przedsiębiorstwie z wykorzystaniem systemu elektronicznego obiegu dokumentów - platformy WEBCON BPS.

Elektroniczny obieg dokumentów jest rozwiązaniem pozwalającym na efektywne zarządzanie informacją i kluczowymi procesami w przedsiębiorstwach. Pozwala na sprawną obsługę firmy oraz ujednolicenie i uporządkowanie działań biznesowych. Na spotkaniu zaprezentujemy Państwu przykład elektronicznego obiegu dokumentów w oparciu o wybrane procesy.

Udział w śniadaniu biznesowym pozwoli Państwu na wymianę doświadczeń i poglądów oraz znalezienie odpowiedzi na pytania jakie korzyści uzyskamy z wdrożenia systemu BPM oraz  WORKFLOW w przedsiębiorstwie z punktu widzenia zarządu, pracowników oraz działów IT.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Uczestników prosimy o potwierdzenie obecności poprzez wypełnienie formularza rejestracji do dnia 30.04.2018 r.

Kontakt

OPTeam SA

36-002 Jasionka

Tajęcina 113

Osoba upoważniona do kontaktu

Anna Głaz-Marć

 

tel. +48 17 867 21 00
email: amarc@opteam.pl

Zobacz również
OPTeam SA