Informacje ogólne

Data wydarzenia

30 / 03 / 2017

Lokalizacja

Novotel Warszawa Centrum ****

Warszawa, ul. Marszałkowska 94/98

Zapraszamy do udziału w konferencji, poświęconej rozwiązaniom informatycznym wspierającym zarządzanie procesami zachodzącymi w każdej organizacji.

Tematyka poruszana na konferencji skupi się wokół oprogramowania przeznaczonego dla segmentu dużych i średnich przedsiębiorstw z branży produkcyjnej, budowlanej i handlowej. Przybliżymy Państwu między innymi rozwiązania IT wspierające procesy handlowe, systemy do planowania produkcji klasy APS, a także case study pokazujące praktyczne aspekty zarządzania zmianą w IT.

Konferencja adresowana jest do osób decyzyjnych. Zapraszamy w szczególności: przedstawicieli zarządów, dyrektorów finansowych, dyrektorów produkcji, dyrektorów działów IT.

Jesteśmy przekonani, że udział w konferencji da Państwu możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie rozwiązań IT wspierających funkcjonowanie firmy.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy do 23.03.2017 r. Zapraszamy do zapoznania się z treścią agendy oraz rejestracji.

Kontakt

OPTeam SA
36-002 Jasionka
Tajęcina 113

 

 

 

tel. +48 17 859 68 04, +48 17 859 68 56
email: marketing@opteam.pl

Zobacz również
OPTeam SA