Informacje ogólne

Data wydarzenia

19 / 05 / 2016

Lokalizacja

Hotel Rzeszów ****

Al. J. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów

W imieniu własnym oraz naszych Partnerów Biznesowych serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji konferencji „Cyfrowy szpital. Nowoczesne rozwiązania IT dla szpitali”, która odbędzie się w Rzeszowie 19 maja 2016 r. w Hotelu Rzeszów. Wydarzenie skierowane jest do kadry zarządzającej szpitali, przychodni i instytucji medycznych.

Program konferencji obejmie prezentację najnowszych rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie szpitalami poprzez optymalizację procesów administracyjnych i standaryzację procedur. Nie zabraknie również prezentacji nowości sprzętowych dedykowanych dla sektora medycznego. Całość uzupełni prelekcja poświęcona źródłom finansowania inwestycji ze środków unijnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze wstępnym harmonogramem wydarzenia oraz rejestracji. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje koleność zgłoszeń. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 12 maja 2016 r.

Organizator zastrzega sobie prawo do nanoszenia zmian w agendzie. O zmianie uczestnik zostanie poinformowany na niniejszej stronie. 

 

Kontakt

OPTeam SA

Tajęcina 113

36-002 Jasionka

tel. +48 17 859 68 04
email: marketing@opteam.pl; amarc@opteam.pl

Zobacz również
OPTeam SA