Informacje ogólne

Data wydarzenia

04 / 12 / 2019

Lokalizacja

Hotel Traugutta3

ul. Romualda Traugutta 3, 15-145 Białystok

W imieniu własnym oraz Partnerów Biznesowych serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji, która odbędzie się 4 grudnia 2019 r. w Hotelu Traugutta3.

Rozwój technologii informatycznych i internetowych powoduje wzrost znaczenia dwukierunkowej wymiany informacji. Świadomi tego obywatele oczekują od administracji publicznej zmiany w podejściu do komunikacji, która odbywałaby się nie tylko w sposób analogowy, ale też z uwzględnieniem kanałów cyfrowych.

Jak sprostać oczekiwaniom współczesnego społeczeństwa? Jak usprawnić wymianę informacji między urzędem i obywatelem? Jak wdrożyć e-usługi i jak zadbać o ich bezpieczeństwo? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielą prelegenci konferencji, którzy szczegółowo omówią najważniejsze zagadnienia związane z pojęciem e-administracji. Podpowiedzą rozwiązania sprzętowe i przedstawią trendy związane z Data Center. Podsumowaniem prelekcji będą przykłady praktycznych zastosowań omawianych rozwiązań w jednostkach administracji publicznej.

Dodatkowo w trakcie konferencji przewidzieliśmy stoiska eksperckie. Podczas rozmowy z naszymi specjalistami będzie można uzyskać informacje na temat innych rozwiązań informatycznych, m.in. Systemu Personalizacji Legitymacji Szkolnej. Ponadto będzie można dowiedzieć się, jak uzyskać dotację i jak prawidłowo przygotować wniosek unijny.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą i uczestnictwa w konferencji. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy do 26.11.2019 r.   

Kontakt

OPTeam SA

36-002 Jasionka

Tajęcina 113

Osoba upoważniona do kontaktu

Anna Głaz-Marć

 

tel. +48 17 867 21 00
email: amarc@opteam.pl