Informacje ogólne

Data wydarzenia

09 / 03 / 2016

Lokalizacja

angelo Hotel Katowice

Katowice, ul. Sokolska 24

Zapraszamy do udziału w warsztatach pt. "Bezpieczeństwo i efektywność – rozwiązania IT dla nowoczesnych organizacji". Wydarzenie jest przeglądem dostępnych na rynku rozwiązań informatycznych zapewniających bezpieczne funkcjonowanie oraz efektywne zarządzanie organizacją, niezależnie od jej wielkości i specyfiki działalności.

Warsztaty odbędą się w dniu 9 marca 2016 r. w Hotelu angelo w Katowicach (woj. śląskie). W programie  przewidzieliśmy między innymi wykłady oraz prezentacje poświęcone takim zagadnieniom, jak: narzędzia usprawniające zarządzanie przepływem dokumentów i informacji w organizacji, bezpieczeństwo pracowników i zasobów organizacji, sieciowe rozwiązania w chmurze i współczesne zagrożenia sieciowe. Będziemy mówić o tym w jaki sposób przygotować grunt do zmiany i przeprowadzić przez nią organizację aby uzyskać najlepsze efekty.

Wydarzenie adresowane jest do osób decyzyjnych z obszaru IT, a w szczególności dyrektorów działów IT instytucji i organizacji.
Jesteśmy przekonani, że udział w warsztatach da Państwu możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie rozwiązań IT wspierających funkcjonowanie nowoczesnych organizacji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 04.03.16 r. Zapraszamy do zapoznania się z treścią agendy oraz rejestracji.

Kontakt

OPTeam SA
36-002 Jasionka
Tajęcina 113

tel. +48 17859 68 04
email: marketing@opteam.pl

Zobacz również
OPTeam SA