Informacje ogólne

Data wydarzenia

30 / 04 / 2020

Lokalizacja

Online

Platforma Microsoft Teams

W obecnych czasach kluczowe jest, by infrastruktura sieciowa  przedsiębiorstw i instytucji była w stanie w sposób szybki i bezpieczny reagować na zmieniające się potrzeby. Powszechna cyfryzacja, rosnące wykorzystanie Internetu Rzeczy, wzrost zapotrzebowania na usługi chmurowe i rozwiązania mobilne, powodują, że sieć LAN instytucji i przedsiębiorstw musi być przygotowana na bezproblemowe i płynne podłączenie nowych urządzeń oraz skalowalna, by móc obsługiwać nowe obciążenia ruchem. Działy IT oczekują, by dostarczała ona  inteligentnych i zautomatyzowanych danych, które pozwolą na bezpieczne i jeszcze wydajniejsze zarządzanie infrastrukturą sieciową.

O tym, jak sprostać wyzwaniom sieciowym i jakie rozwiązania mogą być pomocne, opowiemy podczas webinaru, na który zapraszamy w czwartek 30 kwietnia o godzinie 10.00.

W takcie prezentacji, której tematem będzie „Aruba CX Switching – rozwiązania sieciowe dostosowane do zmieniających się potrzeb”, zaprezentujemy najnowsze rozwiązania sieciowe Aruba Networks z obszaru sieci LAN pracujące w oparciu o nowatorski system operacyjny - Aruba CX.

Przedstawimy cechy systemu i korzyści płynące z zastosowania nowych przełączników w sieciach kampusowych oraz data center. Opowiemy również o analityce sieciowej, połączeniu LAN i rozwiązaniach bezprzewodowych, bezpieczeństwie oraz możliwościach zarządzania  w ramach systemu Aruba CX.

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 28.04.20 r.  
Link do spotkania przekażemy zarejestrowanym uczestnikom w środę 29.04.20 r.

Kontakt

OPTeam SA

36-002 Jasionka

Tajęcina 113

Osoba upoważniona do kontaktu

Anna Głaz-Marć

 

Zobacz również
OPTeam SA